راهنمای مادران و بچه داری


بررسی شلوار جین مام استایل رخ بچگانه

شلوار هم کاربرد بیرونی و هم راحتی دارد و از این نظر جنس اهمیت بالایی پیدا می کند زیرا در صورتی که شلوار کاربرد راحتی داشته باشد باید از پارچه های سبک و نرم تولید شود که کودک بتواند به راحتی بازی کند و تحرک داشته باشد.

10 مدل روش جدید بستن بند کتونی + تصویر

بستن بند کفش حرفه ای برای بسیاری یک سرگرمی جالب به شمار می رود. روش های جدید و حرفه ای در بستن بند کتونی میتواند به افزایش جذابیت استایل شما کمک کند. ما در این مقاله از نازدونه 10 مدل روش بستن بند کتونی را با تصویر به شما آموزش میدهیم.

نقد و بررسی بلوز شلوار دایناسوری

بلوز شلوارهای راحتی با جنس های سبک، در عین حال گرم و طرح های چاپی یا ساده تولید می شوند تا کودک در زمان تحرک مشکلی نداشته باشد. در ادامه به بررسی بلوز شلوار دایناسوری تولید نازدونه می پردازیم.

نقد و بررسی کتونی ساقدار کاپشنی JORDAN

کفش های بنددار و ساقدار می توانند باعث به حداقل رساندن آسیب های وارده شوند. افراد با توجه به میزان فعالیت در طول روز می توانند از انواع ساق بلند و ساق کوتاه استفاده کنند. کتونی ساقدار JORDAN یکی از محصولات مجموعه پوشاک و کفش نازدونه می باشد که در فصل پاییز برای دانش آموزان ارائه شد.

لباس عید بچگانه 1403 + 50 مدل عکس

لباس عید بچگانه در این روزها که حال و هوای عید در کوچه پس کوچه های هر شهری جاری ست، یکی از دغدغه های مهم والدین است. تولیدی های لباس بچگانه مثل نازدونه نیز این روزها بیشتر از قبل در تلاش برای تولید لباس عید بچگانه 1403 در طرح ها و رنگ های مختلف هستند.

40 مدل شلوار بچگانه

مدل های مختلف شلوار بچگانه در سال های اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است. تنوع زیاد شلوار بچگانه باعث میشود که والدین با توجه به سلیقه و نیاز کودک خود، انتخاب بهتری داشته باشند. در ادامه به معرفی انواع شلوار بچگانه می پردازیم.

بررسی سویشرت شلوار داخل کرک طرح درختی

سویشرت شلوار یکی از پرکاربردترین لباس های مورد استفاده در فصول سرد پاییز و زمستان می باشد. با توجه به جنس محصول می توان حتی در اوایل بهار نیز از سویشرت شلوار استفاده کرد و برای ست های ورزشی بسیار کاربرد دارد.

بلوز شلوار زمستانی نوار رنگی NZDE

با توجه به مد روز می توان بلوز و شلوارهای بیرونی در طرح و مدل های جدید تولید شود ولی بلوز و شلوارهای راحتی اصولا یک الگو داشته و در تولیدشان از طرح های سنگین استفاده نمی شود. در ادامه به بررسی بلوز و شلوار نوار رنگی اسپرت تولید نازدونه می پردازیم.

رنگ لباس مناسب پوست سبزه

اگر شما پوست سبزه ای دارید هر بار زمان خرید تمام طیف های رنگی را نگاه میکنید و فکر میکنید کدام رنگ برای شما مناسب است؟ حالا اگر تا پایان این مقاله از نازدونه با ما همراه باشید یکبار برای همیشه متوجه میشوید که چه رنگ لباسی مناسب پوست سبزه است؟

شلوار بگ بچه گانه با چی ست میشه؟

شلوار بگ به عنوان یکی از مهمترین اجزای لباس در استایل های دخترانه می باشد که برای هر سنی تولید میشود، از بچگانه تا بزرگسال. در این مقاله با ما همراه باشید تا چند ست مناسب و کاربردی با شلوار بگ بچه گانه دخترانه را بررسی کنیم.