همکاری با نازدونه

 

بدون هیچگونه سرمایه با نازدونه در منزل کسب درامد کنید

مجموعه بزرگ نازدونه برای حمایت از کسب و کارهای خانگی، بخشی با عنوان همکاری را در چند سال گذشته به گروه آنلاین خود افزوده که شما میتوانید بدون نیاز به سرمایه، تجارت خود را از طریق شبکه های اجتماعی آغاز کنید.

در اولین گام در سایت نازدونه عضو شده و یا اگر پیشتر عضو شده اید با نام کاربری خود در سایت وارد شوید و در ناحیه کاربری، فرم درخواست همکاری را تکمیل نمایید

پس از تکمیل فرم، درخواست شما توسط واحد همکاران نازدونه بررسی و نتیجه از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد

حالا بعد از تایید همکاری اجناس موجود در سایت نازدونه را در شبکه اجتماعی خود بارگذاری و سفارشات مشتریان خود را در سایت ثبت کنید و در بخش آدرس گیرنده، آدرس مشتری خود را وارد کنید، سفارش شما با نام و شماره تماس شما ارسال خواهد شد و هیچ نامی از مجموعه نازدونه نخواهد بود.

در حال حاضر بیش از 5000 فروشگاه اینترنتی، کسب و کار مجازی خود را در این بستر راه اندازی کرده اند و به صورت گسترده فعالیت میکنند. مجموعه نازدونه با پشتیبانی سریع در کنار شماست.

توضیحات تکمیلی:

نحوه صحیح پر کردن فرم درخواست همکاری

ابتدا وارد ناحیه کاربری شده و گزینه درخواست همکاری را انتخاب کنید

نام فرستنده: نامی که بر روی پاکت های پستی شما به عنوان فرستنده درج خواهد شد. میتواند شامل نام شما یا نام فروشگاه مجازی شما باشد.

شماره فرستنده: شماره ای که بر روی پاکت های پستی شما به عنوان فرستنده درج خواهد شد. این شماره باید همیشه روشن و پاسخگو باشد. مجموعه نازدونه و مشتریان شما از همین شماره با شما تماس خواهند گرفت و نیازی به فعالسازی شبکه اجتماعی خود بر روی این شماره نیست.

تلگرام، واتساپ، اینستاگرام، سایت : اگر در هر کدام یک از شبکه های اجتماعی و یا سایت شروع به فروش اینترنتی کرده اید در این قسمت درج کنید. اجباری به داشتن اعضا در زمان تایید شما نیست فقط کافیست برای شروع کار یک یا دو مورد از محصولات را در شبکه اجتماعی خود به عنوان نمونه وارد کنید. (لطفا در انتخاب نام در شبکه های اجتماعی خلاقیت بکاربرده و از نام نازدونه استفاده نفرمایید)

عکس کارت ملی: از کارت ملی خود یک عکس با کیفیت و خوانا ارسال کنید، به هیچ عنوان کارت ملی سایر اعضا خانواده یا دوستانتان مورد قبول نمی باشد. در نظر داشته باشید که کارت ملی شما در هیچ یک از سامانه ها و شرکت ها ثبت و ارائه نخواهد شد و صرفا جهت شناسایی شما توسط مجموعه نازدونه می باشد.

در صورتیکه در سایت با پیام بالا بودن حجم عکس کارت ملی مواجه شدید، لطفا عکس کارت ملی را در واتساپ برای یک شخص ارسال کنید و سپس آن عکس را ذخیره کنید و مجدد در سایت ارسال کنید. واتساپ حجم تصاویر را کاهش میدهد.

 

قیمت گذاری محصولات

مجموعه نازدونه همواره در تلاش است پایین ترین قیمت ها را در سراسر ایران ارائه دهد به همین دلیل قیمت کاربران عادی و همکارانی که در ابتدای فعالیت هستند یکسان می باشد، اما با افزایش فروش شما به صورت پله ای امتیازتان نیز در سایت بالا رفته و به صورت خودکار قیمت خرید شما در سایت کاهش می یابد، تا جایی که به قیمت عمده فروشی محصولات برسید.

همکاران محترم همچنین میتوانند محصولات را با سود بیشتری نسبت به مجموعه نازدونه به مشتریان خود بفروشند و محدودیتی از این بابت وجود ندارد، اما به هیچ عنوان مجاز به فروش اجناس پایین تر از قیمت عادی نمی باشند.

تیم همکاران مجموعه نازدونه جهت حفظ کیفیت و اجرای سیاست های این مجموعه، همواره در حال رصد همکاران میباشد و در صورت مشاهده هرگونه قانون شکنی مطابق با قوانین مجموعه با همکار خاطی برخورد خواهد شد.

 

نام و فاکتور نازدونه

از زمانی که همکاری شما در نازدونه تایید شود تمام سفارشات شما با پروتکل همکاری نازدونه ارسال خواهد شد و هیچ نام و لوگویی از نازدونه نخواهد بود. همچنین یک فاکتور با نام مشتری شما بدون قیمت در بسته بندی قرار خواهد گرفت تا مشتریان شما تعداد محصولات سفارش داده شده را کنترل نمایند.

 

عدم تایید در نازدونه

اگر پیامک عدم تایید همکاری برای شما ارسال شد از طریق ناحیه کاربری وارد بخش پشتیبانی شده و یک تیکت در این خصوص ارسال نمایید تا واحد همکاری نازدونه موارد را بررسی کند.

 

پیامک تایید

در صورتی که منتظر پیامک تایید همکاری خود از طرف مجموعه نازدونه نمانید و قبل از تایید، شروع به ثبت سفارش کنید، متعاقبا مرسولات با نام نازدونه ارسال خواهد شد و تمام مسئولیت آن متوجه کاربر میباشد.

 

مشخصات محصولات و موجودی

بعد از تایید همکاری گزینه های جدید در صفحه محصول برای شما نمایش داده خواهد شد که میتوانید از آنها برای بروزرسانی شبکه اجتماعی خود استفاده کنید و همچنین از موجودی کالا ها مطلع شوید.

 

توجه :

✅مطابق با قوانین و مقرارت جدید وضع شده در مجموعه در راستای بروز رسانی، بهینه سازی و حمایت از همکاران فعال و خدمات دهی جامع تر به همکارانی که این مدت فعالیت داشتند از تاریخ 1400/06/05 تا اطلاع ثانوی جذب همکاری جدید نخواهیم داشت.