راهنمای مادران و بچه داری


رنگ سال 2023 یا 1402 چیست؟

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر طراحی، خرید لوازم جدید و دکوراسیون، رنگی ست که برای سال جدید انتخاب میشود. بنابراین در این مقاله میخواهیم به سوال رنگ سال 2023 یا 1402 چیست پاسخ دهیم.

لیست سیسمونی ضروری (با قیمت)

خرید لوازم سیسمونی، از اولین مواردی است که شما پس از مشاهده جواب مثبت آزمایش بارداری به آن فکر میکنید. بنابراین در این مقاله یک لیست سیسمونی ضروری همراه با قیمت برای شما آماده شده است. تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، ضروری ترین لوازم سیسمونی کودک را بشناسید.

مراقبت از نوزاد تازه متولد شده در زمستان

این فصل به دلیل وجود باد های سرد، برف، باران و... باعث ایجاد نگرانی در بین والدینی که تازه صاحب فرزند شده اند میشود. برای آشنایی با روش های مراقبت از نوزاد تازه متولد شده در زمستان تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

لباس کودک در خیابان معلم رشت

خیابان معلم رشت یکی از مکان هایی است که فروشگاه های حضوری مثل نازدونه برای خرید لباس کودک در آن واقع شده است که مشتریان زیادی چه داخل گیلان چه از شهرهای مختلف ایران برای خرید لباس کودک به آن جا می روند.

انواع لباس نوزاد در زمستان

تنوع مدل های لباس نوزاد در زمستان بسیار زیاد است، بنابراین باید بدانیم برای نوزادمان چه لباسی و با چه ویژگی هایی بخریم. نازدونه در این مقاله به معرفی انواع لباس نوزاد در زمستان می پردازد.

آموزش شستن دست ها به کودکان

آموزش شستن دست ها به کودکان از روش های موثر و کاربردی برای مبارزه با میکروبها و بیماری هایی ست که کودکان هنگام بازی، سرفه، عطسه و... جذب میکنند.  در این مقاله زمان شستشوی دست ها، اهمیت شستن دست کودکان و در نهایت روش های جالبی برای آموزش شستن دست ها به کودکان را به شما معرفی می کنیم.

لباس های گرم برای زمستان های سرد

تصور اغلب والدین در زمستان این است که با پوشاندن لباس بیشتر به کودک از سرما خوردن او جلوگیری می کنند ولی این کار تنها از تحرک کودک جلوگیری می کند. با دانستن چند نکته مهم و ساده و لیستی از لباس زمستانی مناسب بچه می توان یک انتخاب درست برای کودک داشت.

مدل های کاپشن پسرانه

کاپشن یکی از لباس های پرکاربرد و ضروری در فصل سرد برای کودکان می باشد. با توجه به تنوع بسیار زیاد جنس و مدل انتخاب کاپشنی که علاوه بر زیبایی و قیمت مناسب به خوبی کودک را گرم کند دشوار می باشد. در این مقاله یک سری موارد که به شما در انتخاب  کاپشن پسرانه مناسب کمک کند اشاره می کنیم.

34 مدل کاپشن دخترانه + نکات طلایی

کاپشن ها با تنوع طرح و مدل بسیار بالایی تولید می شوند که انتخاب را برای والدین سخت می کند در این مقاله علاوه بر ذکر نکات کاربردی خرید کاپشن، 34 مدل کاپشن دخترانه نیز به شما معرفی شده است.