راهنمای مادران و بچه داری


تفریحات تابستانی در خانه برای کودکان

شما به عنوان یک والدین نمونه، وظیفه دارید که فرزند دلبندتان را به سمت تفریحات سالم و متنوع سوق دهید. در این وبلاگ از نازدونه قرار است که چند تفریح سرگرم کننده و مفید تابستانی در خانه را به شما و فرزندان دلبندتان پیشنهاد دهیم.

مدت زمان تماشای تلویزیون برای کودکان

در این وبلاگ از فروشگاه لباس بچگانه نازدونه می خواهیم شما والدین عزیز را با مدت زمان مناسب تماشای تلویزیون برای کودکان آشنا کنیم تا با یک مدیریت درست، کودک دلبندتان را از مزایای تلویزیون بهره مند و از معایب آن دور کنید.

چگونه نوجوان را از گوشی دور کنیم

در کنار مزایا، معایبی چون اعتیاد به تلفن همراه و فضای مجازی، مشکلات کم خوابی، کاهش تمرکز و توجه، کمردرد، سردرد و  سایر موارد را به همراه دارد. ما در این مقاله از نازدونه روش هایی برای اینکه چگونه نوجوان را از گوشی دور کنیم به شما معرفی میکنیم.

ترک عادت های بد در کودکان

چگونه عادت های بد در کودکم را ترک دهم؟ این سوالی است که برای پیدا کردن جواب آن حتما باید این مقاله را مطالعه کنید. در این مقاله ما به بررسی لیست عادت های بد کودکان، روش هایی برای ترک عادت های بد در کودکان می پردازیم و شما را در این مسیر یاری میکنیم.

استقلال کودک در لباس پوشیدن

استقلال کودک در لباس پوشیدن یکی از عوامل ای است که نه تنها به استقلال آینده کودک کمک میکند، بلکه در افزایش اعتماد به نفس، بهبود مهارت های رشدی، کنترل حرکات ظریف و درشت و رشد حل مسئله کودک کمک میکند. به همین دلیل در این مقاله به شما نکاتی را معرفی میکنیم که به مستقل شدن کودک در لباس پوشیدن کمک کنید.

راهنمای خرید اینترنتی لباس بچگانه

با پیشرفت تکنولوژی، تغییرات زیادی در الگوی خرید مصرف کنندگان رخ داد و مشتریان بیش از هر زمان دیگری به مقایسه‌ قیمت و کیفیت محصولات پرداختند. خرید اینترنتی دارای مزایای بسیار زیادی بوده که با داشتن اطلاع از نحوه‌ خرید ایمن، می‌توان یک خرید لذت بخش و راحت را تجربه کرد!

راهنمای انتخاب اسم دختر (پیشنهاد ۱۰۱ نام جدید و جذاب)

نکاتی که در این وبلاگ ذکر میشود به شما کمک میکند تا اسم مناسب و ماندگاری را برای نوزادتان انتخاب کنید. یادتان باشد قرار است کودک زندگی خود با این نام سپری کنند و در تمامی مراحل زندگی همراه اوست؛ بنابراین باید اسمی پر معنا، دلنشین و گوش نواز باشد.

روش‌های برخورد با کودکان لوس

کودکانی که لوس هستند، اغلب دوست دارند همه‌ خواسته‌های آنها انجام شود و به دیگران احترام نمی‌گذارند. آموزش دادن کار سخت و مسئولیت‌پذیری به کودکان لوس کمک می‌کند تا آنها تلاش کنند و احترام به دیگران را یاد بگیرد.

قدرت نه گفتن به کودکان

تعیین محدودیت برای کودکان، چالشی همیشگی برای والدین است. آن‌ها از هر سلاحی که بتوانند استفاده می‌کنند، التماس می‌کنند، جیغ می‌زنند، گریه می‌کنند

آیا سخت گیری در انجام تکالیف مفید است؟

این سوال که چگونه کودک خود را وادار به انجام تکالیف کنم، ذهن اکثر والدین را مشغول کرده است. در این مقاله از سایت نازدونه روش‌هایی برای ایجاد انگیزه و اشتیاق در کودکان بدون سخت‌گیری و تنبیه بدنی را بررسی می‌کنیم.

اثرات منفی تنبیه کودکان در جمع

یکی از بدترین کارهایی که می‌توان در مراحل تربیت کودکان انجام داد، تنبیه آن‌ها در جمع است. وقتی کودکان در جمع قرار می‌گیرند نیاز به توجه بیشتری دارند و دوست دارند که همه‌ی توجه اطرافیان به آن‌ها معطوف شود.